Ogłoszenie o pracę Pracownik magazynu (tymczasowy)

12 lipiec 2021 |

Czy jesteś towarzyski i masz doświadczenie w pracy w magazynie? Jesteś dokładny i nie boisz się iść o krok dalej, jeśli to konieczne? W takim razie to właśnie Ciebie szukamy do naszego magazynu w Stenkullen.

Livallco Stål AB jest kompleksowym dostawcą stali specjalnej w postaci blach, prętów, rur i kształtek dla klientów w Szwecji i Europie.

Mamy obroty w wysokości około 60 mln SEK i obecnie zatrudniamy 8 pracowników. pracowników.

Informacje o usłudze

Livallco Stål AB poszukuje obecnie kierownika magazynu do naszego magazynu w Stenkullen.

Twoje główne zadania będą obejmować

  • załadunek i rozładunek za pomocą wózka widłowego
  • pakowanie i kompletacja zamówień
  • cięcie stali
  • Załadunek i rozładunek towarów w systemach biznesowych

Kogo szukamy

Szukamy otwartego, zmotywowanego gracza zespołowego, który nie boi się przejmować inicjatywy i uczyć się nowych rzeczy.

Chcielibyśmy, abyś miał wcześniejsze doświadczenie w:

  • prowadzenie wózka wysokiego składowania i wózka z przeciwwagą,
  • pakowanie i kompletacja zamówień magazynowych
  • pewne umiejętności obsługi komputera w zakresie systemów biznesowych i programu Excel.

Będziemy przywiązywać dużą wagę do indywidualnego dopasowania.

Szczegóły pracy

Zatrudnienie do odwołania. Pełny etat (z 6-miesięcznym okresem próbnym)

Informacje o aplikacji

Aby aplikować, wyślij swoje CV i list motywacyjny do naszego kierownika sprzedaży Andersa Fischera pocztą elektroniczną, anders.fischer@livallco.se

Termin składania wniosków 210831